Jump to content

[DCS] Server of the week / month

Recommended Posts

Buna dimineata, 

Saptamana aceasta avem Castigator serverul Light, @Gifynel

Ei au deschis acest server de la 0 direct in comunicatea DARKCS si de la absolut nimic, staff admini banuti sau alte chestii

au ajuns sa fie un server de Top si pentru asta va recomandam sa intrati si sa aruncati un ochi. 

Unde este dorinta si devotament se poate, 

Revin luni cu alt server . salutari

• UP ! 1
  • Love 2

Va salut,

Cu pași repezi ne apropiem de ediția sau săptămâna a 2-a din Server of the Week.

Fără nici o alta prezentare sau alta lauda va Prezint REBELII.DARKCS.RO

Când zici rebelii deja iți trec amintiri prin cap si totul ce a fost frumos cândva,

Din păcate nu multi au mai rămas din acea echipa de nota 10 dar si cei care au rămas sunt niște băieți si fete de jos pălăria si tot respectul pentru ca timp de atâția ani au ținut acest server încă in picioare.

Cu bune cu rele încă sunt aici si încă mai joaca acest joc care pe multi dintre noi nea băgat in boala.

Deci daca vrei liniște pace si cuvinte pe măsura vârstei va invit pe toți pe Rebelii, acolo Veți găsi cei mai buni dintre cei mai buni.

Va salut si va aștept la ediția următoare.

• UP ! 1
  • Love 1
  • 3 weeks later...

Buna seara si bine v-am regasit la o noua editie, Server of The week 

Astazi discutam 2 3 cuvinte despre OLD.DARKCS.RO si cine sunt baietii si fetele....

Ce pot sa va spun eu doar de cand sunt baietii aici este ca sunt linistiti si cauta sa fie lasati sa se joace in pace.

Desigur si ei accepta caterinca in limita la bunul simt si seara va asteapta la un mix sa va jucati toti impreuna,

Dar cine este old si cum sa ajuns un sv f populat, Nu vreau sa aduc istoria si sa dezgrob trecutul dar ce va pot spune,

Cand stai pe un server unde tirania si vocea ta e lege data de dumnezeu, ajungi sa te certi si sa pleci.

@hop@Mustang@Dima_89C@damian si originalul , nespalatu @soundshere.au pus mana de la mana si au deschis un server unde toti prietenii sau alaturat,

Si asta vreau sa va sugerez la toti ce aveti in gand sa deschideti un server sau sa faceti o prietenie online, 

Fiti buni ,nu va bateti joc de prieteni sau de banutii lor, ca cu totii stim ca un server e greu de tinut.

Dar Old din partea mea jos palaria. Va duresc succes in continuare si sa mai bem cate o bere seara pe ts3.

Bafta in continuare. 

Salutari.

• Thanks 1
  • UP ! 1
  • Love 1

Hai salut!
Multumim domnu @DIGI aka Paleta!!! Te asteptam la o bere cu noi!
@soundshere.ai uitat de prapaditul nostru fondaret! 😄 

Va asteptam cu drag la noi pe sv si TS la caterinca dragi prieteni!!!

• Love 3

[url=https://www.gametracker.com/player/hop/5.254.20.26:27015/][img]http://cache.gametracker.com/player/hop/5.254.20.26:27015/b_560x95.png[/img][/url]

• 4 weeks later...

Buna seara si bine v-am regasit la prima si noua editie, Server of The Month

Acest mic proiect a luat o noua infatisare si am decis din server of the week sa il transformam in server of the month, 

Cu aceasta ocazie putem promova pe cineva din comunitate pe o perioada mai indelungata..

Fara alte cuvine vreau sa va fac cunostinta cu CSX.DARKCS.RO

Cand zicem CSX gandul ne duce la @ReTrY@AdelinaFLorentina@InF3rN plus echipa lor si multi altii.

De mai bine de 3 luni aici alaturi de noi si nu cred sa fi fost o problema din partea lor.

Eu ca si detinator de comunitate incerc sa vizitez majoritatea canelelor si sa mi intreb probleme,nelamuriri sau alte chestii,si

de fiecare daca cand intram la CSX totul era ok, nici o plangere nici un stres. GG pt tot ce faceti...

Chiar daca serverul nu este mai mereu full sau mereu cineva pe el ,cateodata se alege calitatea innainte la cantitate, si eu prefera 

sa se joace cu amicii lor si sa stea linistiti pe canalul lor. 

fiind foarte de treaba si f de gasca sunt un grup restrans care inca incearca sa se bucure de acest joc vechi dar inca adorat de foarte multa lume....

Aceastea fiind spuse va invit si pe voi sa intrati seara si sa mai salutati si chiar sa trageti un glont chiar doua la ei pe server,

Va pup pe toti si va astept aici la urmatoarea editie... 

Have fun! 

Multumim pentru cuvintele frumoase si pentru apreciere !!! Ne straduim pe cat posibil sa ne creeam o comunitate unita si de calitate asa cum ai mentionat mai devreme !!! Eu unul personal sunt relativ "nou" in ceea ce priveste atributiile unui fondator...dar usor usor ma voi regasi in totalitate !!! Ii indem pe actualii playeri ai comunitatii DARKCS sa ne viziteze atat canalul de Ts cat si server-ul !!! Inca o data multumim pentru aprecieri !!! Have fun !!!!

• UP ! 1
  • 4 weeks later...
  • Madn3ss changed the title to [DCS] Server of the week / month