Jump to content

[ Global ] - Cerere upgrade zigger. ( Respins )

zigger2005
 Share

Recommended Posts

Numele dv. pe server: zigger.

Data nasterii: 23.03.2005

Link ore: https://www.gametracker.com/server_info/109.163.232.98:27015/top_players/?query=zigger

Cate ore aveti?: 105

Gradul tau actual: Helper

De ce crezi ca meriti upgrade?(Dezvolta raspunsul tau in cateva fraze): Consider ca merit up deoarece sunt activ si mi+am schimbat comportamentul

In ce proiecte te-ai implicat ?: Am postat tik tokuri pentru a popula serverul intr un anumit fel

Cat la % cunosti partea de AMXX?: 95%

Detii gradul de V.I.P la noi pe server?: nup

Intr-adevar se descurca mult mai bine ca inainte cu cateva mici erori care cred ca se vor remedia in viitor. Orele nu au fost facute in principiu la afk, iar el este printre putinii admini actuali implicati in proiecte, rezultatele testelor sunt bune ceea ce denota ca stie comenzile ( totusi din neatentie sau alte motive de unele ori nu le foloseste cand ar trebui ), iar demo-urile sunt realizate bine si se vede ca stie sa realizeze un demo. saptamana asta raspunsul meu este CONTRA, in cazul unui rezultat respin.s urmand ai monitoriza activitatea facuta pe urmatoarele 7 zile. Imi pare rau, dar nu cred ca este momentul oportum, mai are mici erori care trebuie remediate. Cea mai recenta greseala a fost ieri cand a dat last si a uitat sa schimbe mapa, odata ce s-a angajat in schimbatul mapei trebuia sa o si schimbe nu sa intre pe discord.

Edit: RESPINS !

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...