Jump to content

Cerere Helper - ARN

ARN

Recommended Posts

Numele tau de pe server: ARN
Data nasterii: 04.04.2004
Primele 7 cifre din CNP: 5040410
Varsta: 16
Ore jucate+link GT (Click):  https://www.gametracker.com/player/ARN/93.114.82.151:27015/
Cat la % cunosti partea de amxx?: 90%
Ai mai fost admin? Si daca da, cat timp?: Pe acest server nu am mai fost admin, in schimb am fost pe altul timp de 6 luni Co-Owner, am experienta si in joc dar si pe partea de forum.
Activitate noapte/zi: Sunt online si ziua si noaptea.
Steam ON/OFF: On
De ce doresti acest grad: Eu imi doresc acest grad pentru ca imi petrec foarte mult timp pe acest server si uneori chiar nu sunt admini online foarte mult timp. Eu consider ca am si experienta necesara si pot ajuta.
Vei putea dona vreodata: Desigur.
Ai V.I.P la noi pe server?: Nu am.
Ce te atrage la serverul nostru si de ce ai ales sa joci la noi?:Am fost atras de modul de joc si este un server foarte bine pus la punct, chiar nu ai cum sa te plictisesti pe el.
Ai citit regulamentul?: Decembrieeee
Ai TeamSpeak?: Nu, am doar discord/skype daca este nevoie. Daca este necesar o sa imi fac si TeamSpeak.
Mentiuni?: Hanuka

50 minutes ago, ARN said:

Numele tau de pe server: ARN
Data nasterii: 04.10.2004
Primele 7 cifre din CNP: 5040410
Varsta: 16
Ore jucate+link GT (Click):  https://www.gametracker.com/player/ARN/93.114.82.151:27015/
Cat la % cunosti partea de amxx?: 90%
Ai mai fost admin? Si daca da, cat timp?: Pe acest server nu am mai fost admin, in schimb am fost pe altul timp de 6 luni Co-Owner, am experienta si in joc dar si pe partea de forum.
Activitate noapte/zi: Sunt online si ziua si noaptea.
Steam ON/OFF: On
De ce doresti acest grad: Eu imi doresc acest grad pentru ca imi petrec foarte mult timp pe acest server si uneori chiar nu sunt admini online foarte mult timp. Eu consider ca am si experienta necesara si pot ajuta.
Vei putea dona vreodata: Desigur.
Ai V.I.P la noi pe server?: Nu am.
Ce te atrage la serverul nostru si de ce ai ales sa joci la noi?:Am fost atras de modul de joc si este un server foarte bine pus la punct, chiar nu ai cum sa te plictisesti pe el.
Ai citit regulamentul?: Decembrieeee
Ai TeamSpeak?: Nu, am doar discord/skype daca este nevoie. Daca este necesar o sa imi fac si TeamSpeak.
Mentiuni?: Hanuka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...